Studio Rekreacji Active

Siłownia

Trening na siłowni zwiększa ogólną sprawność układu sercowo-naczyniowego, a zatem jest najlepszym sposobem na szybkie spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Strefa cardio: 2 bieżnie, orbitrek, steper, wiosła, rower poziomy i 2 rowerki pionowe.
Strefa siłowa: atlasy, ławka, drążek, drabinka, hantle i sztangi z gryfem prostym i łamanym do wyciskania.

Trening na siłowni zwiększa ogólną sprawność układu sercowo-naczyniowego, a zatem jest najlepszym sposobem na szybkie spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Przyrządy utrzymują tętno na optymalnym poziomie do spalania tkanki tłuszczowej, bądź poprawy kondycji, co jest możliwe dzięki specjalnemu oprogramowaniu, jak też elektronicznej kontroli intensywności treningu i pomiarowi pracy serca przy pomocy sensorów. Dodatkowy komfort ćwiczeń szczególnie w upalne dni daje zamontowana w siłowni klimatyzacja.

Cennik:

 • Wejście jednorazowe

  15 zł

  Bez limitu czasu

 • Karnet miesięczny

  80 zł

  Pon-pt 08:00-12:00

 • Karnet miesięczny

  120 zł

  Pon-pt 16:00-21:00, Sob 09:00-14:00

 • Karnet kwartalny

  310 zł

  Open pon-nd

Akceptujemy karty:

Grzegorz

Trener i Manager Klubu

Dyplomowany przez PZKFiTS instruktor sportu o specjalizacji: kulturystyka. Trener personalny, certyfikowany instruktor plenerowych treningów funkcjonalnych BOOT CAMP, uczestnik szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego oraz dietetyki w sporcie. Aktywność fizyczna stanowi ważny element jego życia i stara się tą pasją zarażać innych ludzi. Osoba energiczna, uśmiechnięta, kochająca sport nie tylko ograniczający się do siłowni ale również wielu innych dyscyplin. Wielokrotny bywalec imprez sportowych związanych z piłką nożną, bieganiem i biegami ekstremalnymi. Każdego klienta traktuje indywidualnie uwzględniając jego warunki fizyczne czy stan zdrowia. Specjalizuje się w układaniu planów treningowych i żywieniowych zarówno dla zaawansowanych sportowców jak i dla początkujących osób rozpoczynających swą przygodę ze sportem.

Paweł

Trener

Licencjonowany Instruktor Kulturystyki, Samoobrony oraz absolwent Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Sportowiec z zamiłowania, zwolennik zdrowego trybu życia. Duży nacisk kładzie na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń przez swoich podopiecznych, pozwalającą na unikanie wszelkich kontuzji oraz mikro-urazów. Prowadzi Kursy Samoobrony z elementami Crossfitu dla kobiet oraz treningi zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi, na siłowni, w salach fitnessu w zależności od potrzeb klienta. Treningi to nie tylko wysiłek fizyczny ale także nauka pracy nad własnym ciałem poprzez trening, żywienie i motywację. Osoby z którymi ćwiczy wiedzą, że współpraca ze nim to nie tylko ciężki, efektywny trening ale również przyjemność i wspólne osiąganie celów. Motto: "Zacznij, kiedy inni szukają wymówek, Ćwicz, kiedy inni wciąż marzą, Nie poddawaj się, kiedy inni rezygnują"